Vyberte si z našej pestrej ponuky vozidiel značky Lexus ihneď k odberu

Žiadne skladové vozidla

CT

Päťdverové kompaktné vozidlo, ktoré vám ako kompakt vôbec nepripadá – CT 200h je jedným z najekologickejších hybridných modelov, aký sme kedy postavili. Jeho hladký chod a nízke emisie CO2 idú ruka v ruke s najmodernejšími technológiami a preslávenou kultivovanosťou. Spoznajte pôsobivú ponuku výbav a paketov na želanie a nakonfigurujte si svoje CT200h presne podľa vašich predstáv.

Skladové vozidlá CT nie sú dostupné

IS

Lexus IS spája mimoriadne atraktívny vzhľad s prepracovanými technológiami a bezkonkurenčným pohodlím. Tento mimoriadny športový sedan s dlhou líniou strechy v duchu kupé bol stvorený pre intuitívnu a hladkú jazdu, ktorá vám rozprúdi krv v žilách. Vďaka ponuke čisto benzínového alebo hybridného pohonu si môžete nakonfigurovať IS presne podľa vašich predstáv.

Skladové vozidlá IS nie sú dostupné

ES

Pôsobivý Lexus ES ako odvážny provokatér úplne ničí predsudky o sedanoch vyššej triedy. Zaujali sme nový, odvážny prístup k jeho dizajnu. Model ES bude nižší, širší a elegantnejší. Prináša zaujímavú siluetu podobnú kupé v spojení s priestrannosťou a kultivovanosťou vlajkového sedanu. Výsledkom je elegancia a komfort v jednom výnimočnom vozidle.

Skladové vozidlá ES nie sú dostupné

LS

Celkom nová vlajková loď Lexus piatej generácie, ktorá je výsledkom päťročného kreatívneho úsilia, pretvára luxusný sedan do celkom neobvyklej umeleckej formy. Naši návrhári vždy dokázali úspešne meniť hranice možného a nemožného, napriek tomu náš najnovší sedan LS opäť posúva technologické hranice o kus ďalej. Vozidlo pretvorené zhora až dole ponúka mimoriadne agilné jazdné chovanie a atraktívne jazdné vlastnosti, avšak striktne odmieta akékoľvek kompromisy v otázkach pohodlia alebo luxusu.

Skladové vozidlá LS nie sú dostupné

UX

Od trúfalej prednej masky so strhujúcou mriežkou chladiča, typickou pre vozidlá Lexus, cez športovú siluetu až po výraznú zadnú časť je nový Lexus UX odvážnym príkladom nového prístupu k riešeniu vozidiel typu crossover. Rovnako vzrušujúci je aj interiér s dizajnom vychádzajúcim z japonskej architektonickej koncepcie „engawa“, založenej na stieraní hraníc medzi vnútrajškom a vonkajškom. V tomto luxusnom, na potreby vodiča orientovanom prostredí, ktoré pôsobí otvorene, no pritom bezpečne, sa budete cítiť ako doma.

Skladové vozidlá UX nie sú dostupné

NX

NX ako praktická ukážka najmodernejšieho Lexus dizajnu prináša nápadnú vretenovitú masku chladiča so štýlovými detailmi v tmavom chróme a športovými LED svetlometmi. Vyskúšajte vrcholnú formu agility v meste, postavenú na hybridnom pohone s autonómnym dobíjaním.

Skladové vozidlá NX nie sú dostupné

RX

Model RX je elegantné vozidlo skonštruované tak, aby bol každý cestujúci rozmaznávaný a chránený. Toto SUV kladie dôraz na luxus. Tento všestranný doplnok nášho radu luxusných SUV ponúka tri rady sedadiel a skvelé schopnosti prevážania nákladu, pričom si stále zachováva štýlový vzhľad, ktorý označuje model RX ako vozidlo kategórie SUV. Dramatickú zmes ostrých záhybov a kriviek charakterizuje typická vretenová mriežka chladiča Lexus a elegantné chrómové doplnky. Interiéru dominuje precízne navrhnutá kabína a inovatívne technológie, ktoré možno prispôsobiť vášmu štýlu, a vytvoriť si tak model RX podľa svojich preferencií.

Skladové vozidlá RX nie sú dostupné

RX L

Model RX L je elegantné a priestranné vozidlo skonštruované tak, aby bol každý cestujúci rozmaznávaný a chránený. Toto rodinné SUV kladie dôraz na luxus. Tento všestranný doplnok nášho radu luxusných SUV ponúka tri rady sedadiel a skvelé schopnosti prevážania nákladu, pričom si stále zachováva štýlový vzhľad, ktorý označuje model RX ako vozidlo kategórie SUV. Dramatickú zmes ostrých záhybov a kriviek charakterizuje typická vretenová mriežka chladiča Lexus a elegantné chrómové doplnky. Interiéru dominuje precízne navrhnutá kabína a inovatívne technológie, ktoré možno prispôsobiť vášmu štýlu, a vytvoriť si tak model RX L podľa svojich preferencií.

Skladové vozidlá RX-L nie sú dostupné

RC

Športové kupé prináša úchvatné jazdné vlastnosti v kombinácii s markantným a atraktívnym dizajnom. Atletický a dravý postoj RC je spojený s krátkym rázvorom a tuhým podvozkom v záujme vynikajúceho riadenia a jazdnej agility. Výrazné štvormiestne kupé sa ponúka s výkonným hybridným pohonom.

Skladové vozidlá RC nie sú dostupné

RC F

RC F je neprehliadnuteľné pre svoj prikrčený atletický postoj a krivky pripomínajúce pretekárske vozidlá. A prečo si vlastne nenechať toto podmanivé kupé ujsť? RC F bolo navrhnuté za tým účelom, aby vzbudzovalo neodolateľné emócie v tých vodičoch, ktorí trvajú na nekompromisne vysokom výkone a bezvýhradnej kultivovanosti.

Skladové vozidlá RC-F nie sú dostupné

LC

Pokiaľ niekedy existovalo vozidlo, ktoré dokáže nezabudnuteľne zapôsobiť na všetky vaše zmysly, potom je to nový Lexus LC. Vzali sme náš oceneniami osvedčený koncept LF-LC a starostlivo ho pretavili do podmanivého sériového vozidla. Lexus LC nie je iba kupé 2+2, ktoré vás uchváti svojím oslnivým vzhľadom; do dokonalosti ho vycibrilo viac ako 4000 návrhárov, konštruktérov a technikov, vďaka ktorým vám toto vozidlo ponúkne celkom výnimočný pôžitok z jazdy.

Skladové vozidlá LC nie sú dostupné